Serpac
Produkt-Nr.:
111I,GY
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ABS GRAY 3.600"L X 2.250"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.4955
$7.4955
10
$6.5436
$65.436
25
$5.9489
$148.7225
50
$5.11613
$255.8065
100
$4.521145
$452.1145
250
$3.807296
$951.824
500
$3.331384
$1665.692
1000
$3.093428
$3093.428
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 8.10in² (52.3cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.600" L x 2.250" W (91.44mm x 57.15mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.137 lb (62.14 g) |
| Ratings | IP40, NEMA 1 |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Serpac |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.500" (38.10mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 111I |