Amphenol RF
Produkt-Nr.:
112128
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.508
$2.508
10
$2.18025
$21.8025
25
$2.08734
$52.1835
50
$2.04098
$102.049
100
$1.94807
$194.807
250
$1.762592
$440.648
500
$1.623436
$811.718
1000
$1.391512
$1391.512
2500
$1.298745
$3246.8625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyoxymethylene (POM) Acetal |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-58 Plenum, 122, Belden 88240, 89907 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bag |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 1121 |