Amphenol RF
Produkt-Nr.:
112135
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.8665
$3.8665
10
$3.5131
$35.131
25
$3.32766
$83.1915
50
$3.25014
$162.507
100
$3.095385
$309.5385
250
$2.70845
$677.1125
500
$2.631082
$1315.541
1000
$2.244156
$2244.156
2500
$2.089382
$5223.455
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyoxymethylene (POM) Acetal |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Not For New Designs |
| Includes | 4 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-179, 179A, 179B, 187, 187A, Belden 9221, M17/94-RG179 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bag |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | 1121 |