Weidmüller
Produkt-Nr.:
1122930000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 230V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$26.7425
$26.7425
10
$25.40205
$254.0205
25
$24.0654
$601.635
50
$22.72837
$1136.4185
100
$21.39134
$2139.134
250
$20.054348
$5013.587
500
$18.717413
$9358.7065
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Coil Current | 3.5 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Coil Resistance | 65.71 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TERMSERIES |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | Weidmüller |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 230VAC/DC |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 50 ms |
| Features | Lighted Indicator, Socket Included |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |