3M
Produkt-Nr.:
1125
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
COPPER NONCOND 23"X36YD LOG RL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Usage | EMI/RFI Shielding |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Thickness - Adhesive | 0.0035" (3.5 mils, 0.089mm) |
| Color | Natural |
| Backing, Carrier | Copper Foil |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | - |
| Series | 1125 |
| Length | 108' (32.9m) 36 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Copper Foil |
| Width | 23.00" (584.20mm) |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 1125 |