Amphenol RF
Produkt-Nr.:
112536
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BNC JACK STR 50 OHM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.6075
$4.6075
10
$4.18665
$41.8665
25
$3.96568
$99.142
40
$3.873388
$154.93552
100
$3.688945
$368.8945
300
$3.227844
$968.3532
500
$3.135627
$1567.8135
1000
$2.674506
$2674.506
2400
$2.490054
$5976.1296
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Phosphor Bronze |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 1125 |