112KD20J
YAGEO
Produkt-Nr.:
112KD20J
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
MOV DISC 20MM,1100V 10KA, BULK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 990 V
Capacitance @ Frequency 360 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1.1 kV
Varistor Voltage (Max) 1.21 kV
Series 20D
Energy 620J
Package / Case Disc 20mm
Mfr YAGEO
Maximum AC Volts 680 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 895 V