SAB North America
Produkt-Nr.:
1130252
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HOOKUP STRND 14AWG 500V BLK 1=1'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.47
$2.47
50
$1.7195
$85.975
100
$1.6435
$164.35
250
$1.5485
$387.125
500
$1.501
$750.5
1000
$1.3965
$1396.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 180°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | - |
| Series | SC 113 |
| Length | - |
| Voltage | 500V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | 46/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Abrasion Resistant, High Temperature |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.134" (3.40mm) |