Weidmüller
Produkt-Nr.:
1143000000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLK PLUG 3POS 5.08MM BEIGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.2555
$8.2555
10
$7.07275
$70.7275
25
$6.74994
$168.7485
50
$6.06765
$303.3825
100
$5.744555
$574.4555
250
$5.206
$1301.5
500
$4.846976
$2423.488
1000
$4.577698
$4577.698
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Plug Receptacles, Screw |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| Current - IEC | 20 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 19 A |
| Series | W |
| Type | Plug Connection |
| Length | 3.543" (90.00mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Housing Color | Beige |
| Features | Disconnect Point |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 250 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12 AWG |