TE Connectivity Erni
Produkt-Nr.:
114711-E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MICROSTAC HERM 6POS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.9
$1.9
10
$1.6568
$16.568
25
$1.5865
$39.6625
50
$1.55116
$77.558
100
$1.480575
$148.0575
250
$1.339576
$334.894
500
$1.233803
$616.9015
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 6 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.171" (4.34mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICROSTAC |
| Mfr | TE Connectivity Erni |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Plug, Non-Gendered |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | - |