115-802EDJ-803
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
115-802EDJ-803
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 8KOHM 3518K 2SIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -60°C ~ 300°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±20%
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.25" (31.80mm)
Series 115
Resistance in Ohms @ 25°C 8k