RAFI USA
Produkt-Nr.:
1.15.154.016/0301
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSH DPST-NC 0.1A 25V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$38.76
$38.76
5
$35.3362
$176.681
10
$32.452
$324.52
25
$29.74792
$743.698
50
$27.94501
$1397.2505
100
$26.1421
$2614.21
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Reset Operation | Pull |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Connector |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.10mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | 2 pcs - 1 Switch, 1 Nut |
| Series | LUMOTAST 25 |
| Voltage Rating - DC | 25 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 25 V |
| Mfr | RAFI USA |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1.15154 |