Weidmüller
Produkt-Nr.:
1163010000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLK PLUG 3POS 5.08MM BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$17.5275
$17.5275
10
$16.82355
$168.2355
25
$16.23892
$405.973
50
$15.65486
$782.743
100
$15.18765
$1518.765
250
$14.895544
$3723.886
500
$14.603476
$7301.738
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Plug Receptacles, Screw |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 2.933" (74.50mm) |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 17 A |
| Series | W |
| Type | Plug Connection |
| Length | 3.543" (90.00mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Housing Color | Black |
| Features | Disconnect, Fuse 5x20mm, LED |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 150 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |