Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
117K16
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TRANSF LINE MATCHING 16W 8 OHM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$31.73
$31.73
10
$27.99365
$279.9365
25
$27.06018
$676.5045
50
$24.26091
$1213.0455
100
$23.32782
$2332.782
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Impedance - Primary (Ohms) | 8 |
| Insertion Loss | 2dB |
| Frequency Range | 100Hz ~ 9kHz |
| Termination Style | Solder Lug |
| Height - Seated (Max) | 2.310" (58.67mm) |
| Voltage - Isolation | - |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.690" L x 2.000" W (93.73mm x 50.80mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Transformer Type | Sound Distribution |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 25V |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | - |
| Series | 117 |
| DC Resistance (DCR) - Primary | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | 1dB |
| Power Level | 16W |