Amphenol ICC
Produkt-Nr.:
11826-GDA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LYNX, 10MM, 4X40 PLUG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.148
$13.148
10
$11.6565
$116.565
25
$11.2081
$280.2025
50
$10.75989
$537.9945
100
$10.162055
$1016.2055
250
$9.265426
$2316.3565
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 160 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.382" (9.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mfr | Amphenol ICC |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 10mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 11826 |