Amphenol ICC
Produkt-Nr.:
11826-GGA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LYNX PLUG, 10MM, 70 POSITION
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.4655
$19.4655
10
$16.86915
$168.6915
25
$15.9885
$399.7125
50
$15.75689
$787.8445
100
$13.903155
$1390.3155
250
$12.976278
$3244.0695
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 280 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.382" (9.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Lynx |
| Mfr | Amphenol ICC |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 10mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 11826 |