3M (TC)
Produkt-Nr.:
12-6-GM641
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GRIP MATRL 12" X 6YD ROLL 1/PK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$418.5605
$418.5605
10
$390.65805
$3906.5805
25
$371.12548
$9278.137
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Usage | Gripping |
| Storage/Refrigeration Temperature | 60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C) |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | Black |
| Backing, Carrier | Polyester |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0380" (38.0mils, 0.965mm) |
| Series | GM641 |
| Length | 18' (5.5m) 6 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | -40°F ~ 140°F (-40°C ~ 60°C) |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Gripping Material |
| Width | 12.00" (304.80mm) 1' |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Base Product Number | 12-6 |