1201-SSA-0018
TE Kemtron
Produkt-Nr.:
1201-SSA-0018
Hersteller:
TE Kemtron
Beschreibung:
SSA CORD 1.8MM X 10M L
Auf Lager : 36
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 160°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Round
Plating - Thickness -
Material Silicone Silver Aluminium
Product Status Active
Series 1201 - ECE Extruded Cord
Type Gasket
Length 32.81' (10.00m)
Shelf Life Start -
Mfr TE Kemtron
Plating Silver
Height 0.071" (1.80mm)
Shelf Life -
Package Bag
Attachment Method -
Width 0.071" (1.80mm)