1206F564Z500CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1206F564Z500CT
Beschreibung:
CAP CER 0.56UF 50V Y5V 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.56 µF