1206N6R2D500CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1206N6R2D500CT
Beschreibung:
CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 6.2 pF