1210B104J201CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1210B104J201CT
Beschreibung:
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.1 µF