1210F103M201CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1210F103M201CT
Beschreibung:
CAP CER 10000PF 200V Y5V 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 10000 pF