1210HS-333EMFS
Delta Electronics/Components
Produkt-Nr.:
1210HS-333EMFS
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 115MA 3.5 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 25 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 115 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.5Ohm
Inductance 33 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 17MHz