1210HS-393EJFS
Delta Electronics/Components
Produkt-Nr.:
1210HS-393EJFS
Paket:
1210
Beschreibung:
FIXED IND 39UH 110MA 3.9 OHM SMD
Auf Lager : 3615
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 25 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 110 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.9Ohm
Inductance 39 µH
Series 1210HS
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 16MHz