1210N221J101CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1210N221J101CT
Beschreibung:
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.041" (1.05mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 220 pF