Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1214
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ABS BLACK 2.957"L X 3.791"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$17.727
$17.727
5
$16.6877
$83.4385
10
$15.6446
$156.446
25
$14.6015
$365.0375
50
$14.34101
$717.0505
100
$14.08014
$1408.014
250
$13.871596
$3467.899
500
$13.558704
$6779.352
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 11.2in² (72cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.791" L x 2.957" W (96.29mm x 75.11mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.25 lb (113.4 g) |
| Ratings | DIN 43700 |
| Design | End Panel(s) |
| Thickness | - |
| Series | 1214 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides, Flame Retardant |
| Height | 1.902" (48.31mm) |
| Package | Bag |