1218-12-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1218-12-SS
Beschreibung:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.218" (5.54mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.500" (12.70mm) 1/2"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.313" (7.94mm)
Between Board Height 0.313" (7.94mm)