Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
122259
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSINK 16639 PROFILE 12"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$66.7375
$66.7375
10
$62.56415
$625.6415
25
$58.39308
$1459.827
50
$56.30783
$2815.3915
100
$54.222295
$5422.2295
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.312" (33.32mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Unfinished |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 7.875" (200.02mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Power Modules |