Amphenol RF
Produkt-Nr.:
122398
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.6425
$9.6425
10
$8.67635
$86.7635
25
$8.1738
$204.345
50
$7.96423
$398.2115
100
$7.754565
$775.4565
250
$6.916228
$1729.057
500
$6.497069
$3248.5345
1000
$5.74257
$5742.57
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.18dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-8, 8A, 9, 9A, 9B, 87, 213, 214, 225, 302, 393 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | TNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bag |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | 1223 |