Serpac
Produkt-Nr.:
122,BK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ABS BLACK 4.100"L X 2.600"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.4335
$9.4335
10
$8.2327
$82.327
25
$7.4841
$187.1025
50
$6.43625
$321.8125
100
$5.687935
$568.7935
250
$4.789824
$1197.456
500
$4.191096
$2095.548
1000
$3.891732
$3891.732
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 10.7in² (69cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.100" L x 2.600" W (104.14mm x 66.04mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.163 lb (73.94 g) |
| Ratings | IP40, NEMA 1 |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Serpac |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 122 |