Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
12402082E512A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
USB4 GEN3, TYPE C, VERTICAL, DUA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.1705
$4.1705
10
$3.7905
$37.905
25
$3.58986
$89.7465
50
$3.50626
$175.313
100
$3.33925
$333.925
250
$2.921858
$730.4645
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IPX8 - Waterproof |
| Mating Cycles | 10000 |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Voltage - Rated | 20V |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount, Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Vertical |
| Shell/Shielding Material | Steel, Stainless |
| Series | - |
| Number of Ports | 1 |
| Specifications | USB 4.0 |
| Insulation Color | Black |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Connector Type | USB-C (USB TYPE-C) |
| Features | - |
| Number of Contacts | 24 |
| Package | Tape & Reel (TR) |