1246A-38-N
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1246A-38-N
Beschreibung:
ROUND SPACERNO FINISH - NYLON5/8
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.094" (2.38mm)
Between Board Height 0.094" (2.38mm)