Weidmüller
Produkt-Nr.:
1247420000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN TERM BLK DISCONN 12-30AWG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.303
$8.303
10
$6.5474
$65.474
25
$6.22782
$155.6955
50
$5.65307
$282.6535
100
$5.42944
$542.944
250
$4.790698
$1197.6745
500
$4.471308
$2235.654
1000
$4.151928
$4151.928
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 5 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 24 A |
| Number of Levels | 3; 1 Grounded |
| Current - UL | 30 A |
| Series | W |
| Type | Disconnect, Feed Through, Isolated |
| Disconnect Type | Component, Removable Plug |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 690V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-30 AWG |