Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
125313
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
2.875WX12" EXTRUSIO 16078 XX2013
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$22.192
$22.192
10
$20.95985
$209.5985
25
$19.72732
$493.183
50
$18.49441
$924.7205
100
$17.261405
$1726.1405
250
$16.028438
$4007.1095
500
$15.720201
$7860.1005
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.312" (33.32mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.58°C/W |
| Material Finish | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 2.875" (73.03mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |