1256-38-AL
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1256-38-AL
Beschreibung:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 RD
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.750" (19.05mm) 3/4"
Between Board Height 0.750" (19.05mm) 3/4"