Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
125602
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
7.574WX36" EXTRUSION 21910
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 3.150" (80.00mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.16°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 7.574" (192.38mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |