1257T-38-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1257T-38-B
Beschreibung:
ROUND SPACERPLAIN BRASS5/8 RD X
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.844" (21.43mm)
Between Board Height 0.844" (21.43mm)