Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
125B
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TRANSFORMER 5W 45MA TUBE TYPE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$45.4385
$45.4385
10
$43.9223
$439.223
25
$40.89332
$1022.333
50
$37.86434
$1893.217
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Impedance - Primary (Ohms) | 1.2k ~ 25k |
| Insertion Loss | - |
| Frequency Range | 150Hz ~ 15kHz |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 1.380" (35.05mm) |
| Voltage - Isolation | - |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.380" L x 1.380" W (60.45mm x 35.05mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.3 lb (136.08 g) |
| Transformer Type | General Purpose |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 1.5 ~ 15 |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | - |
| Series | 125 |
| DC Resistance (DCR) - Primary | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | ±1dB |
| Power Level | 5W |