Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
127-0711-221
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMP PLUG 4POS FULL DETENT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$118.4365
$118.4365
10
$108.6838
$1086.838
25
$104.5038
$2612.595
50
$101.02053
$5051.0265
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 100 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 4 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | Full Detent |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |
| Base Product Number | 127-0711 |