Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
127697
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
1.26" X 12" FLATBACK HEATSINK EX
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.3975
$12.3975
10
$11.7116
$117.116
25
$11.02266
$275.5665
50
$10.33372
$516.686
100
$9.644875
$964.4875
250
$8.955992
$2238.998
500
$8.783738
$4391.869
1000
$8.611512
$8611.512
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.000" (25.40mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 1.60°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |