Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
127714
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
5.748" WIDE X 12" FLATBACK HEATS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$29.4405
$29.4405
10
$27.71055
$277.1055
25
$25.97832
$649.458
50
$24.24666
$1212.333
100
$23.38064
$2338.064
250
$22.081686
$5520.4215
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.905" (23.00mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.39°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 5.748" (146.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |