Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
127787
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
1.625" WIDE X 36" CENTER CHANNEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$37.031
$37.031
10
$34.84885
$348.4885
25
$32.67088
$816.772
50
$30.49291
$1524.6455
100
$29.40383
$2940.383
250
$27.770324
$6942.581
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.200" (30.50mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Top Mount, Extrusion |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 1.16°C/W |
| Material Finish | - |
| Package | Box |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 1.625" (41.28mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |