Weidmüller
Produkt-Nr.:
1277910000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.6565
$11.6565
10
$10.26
$102.6
25
$9.67708
$241.927
50
$9.21063
$460.5315
100
$9.035735
$903.5735
250
$7.869876
$1967.469
500
$7.578378
$3789.189
1000
$7.286908
$7286.908
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation Height | 0.598" (15.19mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Header Orientation | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 9.5 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Mating Flange |
| Voltage - IEC | 320 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-1.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 16-26 AWG |
| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Positions Per Level | 7 |
| Number of Positions | 14 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | 10mm |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Current - IEC | 13.4A |
| Series | Omnimate B2CF |
| Type | Plug, Female Sockets |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |