Signal Transformer
Produkt-Nr.:
12.8-12
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 153.6VA CHAS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$96.7765
$96.7765
10
$93.54935
$935.4935
25
$87.09752
$2177.438
50
$80.64588
$4032.294
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Height - Seated (Max) | 87.30mm |
| Voltage - Primary | 105V, 115V, 125V |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 104.80mm L x 82.60mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 24A, Series 12A |
| Weight | 6 lbs (2.7 kg) |
| Primary Winding(s) | Single, Multiple Taps |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 153.6VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 6.4V, Series 12.8V |