3M
Produkt-Nr.:
1280-2""X144YD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
1280 EMP 2 X 144 YD BULK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$105.1555
$105.1555
10
$98.58625
$985.8625
25
$92.01358
$2300.3395
50
$87.41273
$4370.6365
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Usage | Masking |
| Storage/Refrigeration Temperature | 60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C) |
| Thickness - Adhesive | 0.0027" (2.7 mils, 0.069mm) |
| Color | Red |
| Backing, Carrier | Polyester Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm) |
| Thickness | 0.0036" (3.6 mils, 0.091mm) |
| Series | 1280 |
| Length | 432' (132m) 144 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Polyester Film |
| Width | 2.00" (50.80mm) |
| Adhesive | Rubber |
| Base Product Number | 1280 |