1285-38-PH
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1285-38-PH
Beschreibung:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Phenolic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.625" (15.88mm)
Between Board Height 0.625" (15.88mm) 5/8"