Geyer Electronic America, Inc.
Produkt-Nr.:
12.89288
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
Crystal 24.5760Mhz SMD KX-9AT 20
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | KX-9AT |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Geyer Electronic America, Inc. |
| Frequency | 24.576 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |