CTS Electrocomponents
Produkt-Nr.:
12CE3H26F12T24
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
ROT ENC 12PPR GRN/RED/BLU LED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.783
$6.783
5
$5.8368
$29.184
10
$5.4549
$54.549
25
$4.9951
$124.8775
40
$4.6797
$187.188
100
$4.39052
$439.052
300
$4.022424
$1206.7272
500
$3.772659
$1886.3295
1000
$3.536042
$3536.042
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | Quadrature, 2-Bit |
| Actuator Type | 6mm Dia Flatted End |
| Encoder Type | Mechanical |
| Rotational Life (Cycles Min) | 30K |
| Built in Switch | Yes |
| Mounting Type | Panel, PCB Through Hole |
| Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Series | 12CE |
| Voltage - Supply | 5V |
| Detent | Yes |
| Mfr | CTS Electrocomponents |
| Pulses per Revolution | 12 |
| Package | Tray |