12GPTSTRBLA1000
Remington Industries
Produkt-Nr.:
12GPTSTRBLA1000
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000'
Auf Lager : 49
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Ratings -
Series GPT
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 19/25
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Black
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.142" (3.61mm)