12OEFMA31.5
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
12OEFMA31.5
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 31.5A 12KVAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 31.5A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 40kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)